Koçer, Erdoğan’ın mitingini değerlendirdi: “Teşekkürler Gaziantep”

0
205

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep mitingini değerlendirdi. Koçer, “Gaziantep tarihinin en kalabalık ve en coşkulu mitingine ev sahipliği yaptı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. 
TARİHİ MİTİNG
24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimle ilgili yoğun bir çalışma sürdüren Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürürken Ak Parti’nin Gaziantep mitingini değerlendirdi. Koçer; AK Parti’ye kuruluşundan bu yana en büyük desteği veren illerin başında Gaziantep’in geldiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şehrimizde düzenlediği tarihi miting, Pazar günü yapılacak olan seçimlerde AK Parti’nin yine Gaziantep’te yeni bir rekora imza atacağının göstergesidir. Mitinge katılan tüm vatandaşlarımıza, mitingin organizasyonunda görev alan partililerimize ve mitingde görev alan kamu çalışanlarının hepsine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 
ŞAHLANAN TÜRKİYE
Miting alanındaki mahşeri kalabalığın yanında doruklara çıkan coşkunun da görülmeye değer olduğuna dikkat çeken Koçer, açıklamasını şöyle sürdürdü: “AK Parti Gaziantep teşkilatları olarak, Gaziantep tarihinin en kalabalık, en coşkulu mitingini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gaziantep bu tarihi mitingde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı adına ve namına yaraşır bir şekilde bağrına basarak, 24 Haziran yolunda AK Parti ile yürüme sözü verdi. Teşekkürler Gaziantep. Türkiye tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olan 24 Haziran seçimlerine kısa süre kala gerçekleştirdiğimiz bu miting yeni hükümet sisteminin, yeniden büyük değişimin ve şahlanan Türkiye’nin habercisidir. 24 Haziran’da Türkiye’nin gelecek asırdaki istikametini belirleyeceğiz.”
Koçer, Türkiye için istiklal ve istikbal mücadelesi anlamına gelen 24 Haziran seçimlerinde tüm seçmenleri sandık başına çağırırken, sandıktan çıkacak güçlü bir irade ile tüm dünyaya mesaj vereceklerini sözlerine ekledi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here