Gaziantep trafiğine Cumhurbaşkanı düzenlemesi

0
349

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan miting nedeniyle 21 Haziran Perşembe günü Gaziantep’te bazı yollar trafiğe kapatılacak. Miting bitimine kadar trafiğe kapatılacak olan yollar nedeniyle vatandaşlar alternatif güzergahlara yönlendirilecek.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’te düzenleyeceği miting için güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarılıyor. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi nedeniyle bazı cadde ve sokakların araç trafiğine kapatılacağını duyurdu.
Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şöyle
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimiz Demokrasi Meydanında 21 Haziran Perşembe günü yapacağı etkinliklerle ilgili alınacak trafik tedbirleri kapsamında; saat 14.00’dan itibaren etkinlik bitimine kadar aşağıda belirtilen yollar kamyonlar yardımı ile araç trafiğine kapatılacaktır.
-Muammer AKSOY Bulvarı Emniyet üçlü kavşağından kapatılarak araç trafik akımı Eski Havuzlu Kavşak ile Grand Otel Kavşağı istikametine yönlendirilecektir.
-Büyükşehir Belediyesi Işıklı kavşağından kapatılarak trafik akımı Şehit Yusuf ERİN ve Nil kavşağına yönlendirilecektir.
-Tufan Hamamı caddesi ile 16 Nolu cadde kapatılarak trafik akımı Kemal Köker caddesi istikametine yönlendirilecektir.
-Kemal Köker caddesi, Zabıta Daire Başkanlığı önünden kapatılarak trafik akımı Sacır sokak istikametine yönlendirilecektir.
-Hürriyet caddesi Maarif Köprülü kavşak alt girişi kapatılarak trafik akımı Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesi istikametine yönlendirilecektir.
-İstasyon caddesi – Maarif Kavşağından Suburcu Caddesi ile Atatürk Bulvarı istikametine bağlantı yolu (Maarif Kavşağı üstü) kapatılacaktır.
-Dayı Ahmet Ağa Sokak kapatılarak trafik akımı yönlendirilmesi, Karagöz caddesi ile Gaziantep kalesi istikametine olacaktır.
-Derekenarı caddesinin Ali Nacar Camii kavşağından Stad Kavşağı istikametine kapatılarak trafik akımı Kepkep sokak istikametine yönlendirilecektir.
-İstasyon caddesi Eski Müze kavşağından kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi ve Köprü sokak istikametine yönlendirilecektir.
-Muammer Aksoy Bulvarı ile 36016 Sokak kesişimi kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi istikametine yönlendirilecektir.
-Sebahat Göğüş caddesi ile Muammer Aksoy Bulvarı kesişimi kapatılarak trafik akımı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü istikametine yönlendirilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here