MHP’li Taşdoğan, “Cumhur İttifakı kazanacak”

0
166

MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Muhittin Taşdoğan, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Vatandaşların bayramını kutlayan Taşdoğan, “24 Haziran seçimlerinden Cumhur İttifakı’nın zaferler çıkması güçlü bir Türkiye demektir. Güçlü Türkiye ile hepimiz kazanacağız” dedi.  
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep 1. Sıra Milletvekili Adayı Muhittin Taşdoğan, Ramazan Bayramı’nda da seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bayramın birinci günü sabah bayram namazını babaocağı Sakçagözü’nde kılan Taşdoğan, daha sonra seçim iletişim ofisisine gelerek burada partililerle bayramlaştı. Bayramlaşmaya katılımın yoğun olması dikkat çekti.
Taşdoğan, daha sonra Gaziantep Valiliği tarafindan düzenlenen organizasyon kapsamında Ulu Camii’ide kılınan Cuma Namazı sonrası protokol ve vatandaşlarla bayramlaştı ve sohbet etti. Bayramlaşma töreninde vatandaşlar, Taşdoğan’a büyük ilgi gösterdi ve 24 Haziran seçimleri için destek sözü verdi.
MHP’li Taşdoğan öğleden sonra da büyük bir konvoy eşliğinde önce Nurdağı ardından da İslahiye’yi ziyaret ederek, MHP ilçe başkanlıkları tarafından düzenlenen bayramlaşma törenlerinde vatandaşlarla buluştu.
Vatandaşların bayramını kutlayan Taşdoğan, Türkiye’nin önemli bir yol ayrımında bulunduğuna dikkat çekerek, “24 Haziran seçimlerinden Cumhur İttifakı’nın zaferler çıkması güçlü bir Türkiye demektir. Güçlü Türkiye ile hepimiz kazanacağız. Bunun için de tüm vatandaşlarımızı seçimlerde MHP’ye destek olmaya çağırıyorum” diye konuştu.
Taşdoğan’ın Nurdağı ve İslahiye programlarında vatandaşlar MHP’ye tam destek sözü verirken, aynı ilgi köy gezilerinde de sürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here