Erdoğan, “Karamollaoğlu, Erbakan’a ihanet ediyor”

0
163

AK Parti Gaziantep  Milletvekili Mehmet  Erdoğan, Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin umudu olduğunu belirterek, Millet İttifakı’nda yer alan Saadet Partisi’nin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun merhum Başbakan Necmettin Erbakan’a ihanet ettiğini söyledi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, seçim çalışmalarını bayramda da aralıksız sürdürüyor. Erdoğan, sivil toplum örgütleri ve semt ziyaretleri yaparak, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin önemi anlatıyor. Ziyaretlerinde büyük ilgi ile karşılanan Erdoğan, seçmenlerden Cumhur İttifakı için destek istiyor.

“GAZİANTEP’TE 1 MİLYON 214 BİN 503 KİŞİ OY KULLANACAK”

Türk İslam Vakfı Gaziantep Şubesi, Türk Ocakları Derneği Gaziantep Şubesi ve AK Parti listesinden milletvekili adayı olan Büyük Birlik Partisi (BBP)’li İhsan Kaya’nın seçim bürosunu ziyaret ederek, bayramlaşma törenine katılan ve  gündemi değerlendiren Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde Gaziantep’te 3 bin 699 sandıkta 1 milyon 214 bin 503 kişinin oy kullanacağını belirterek, tüm seçmenleri bir vatandaşlık görevi olan oy kullanmaya çağırdı.

“KARAMOLLAOĞLU SİYASİ İHANET İÇİNDE”

AK Parti’nin 2002 yılından bu yana Türkiye’de bir çok alanda devrim sayılabilecek önemli hizmetler gerçekleştirdiğini ve seçim beyannamesinde yer alan dev projelerin de 24 Haziran seçimleri sonrası start alacağını ifade eden Erdoğan, buna karşın Millet İttifakı içerisinde yer alan partilerin ise adeta bir yıkım ekibi çalıştığını söyledi.

Millet İttifakı bünyesinde yer alan Saadet Partisi’nin Genel Başkanı Temel Karamaollaoğlu’na sert eleştiriler yönelten ve Karamollaoğlu’nun merhum Başbakan Necmettin Erbakan’a ihanet ettiğini kaydeden Erdoğan, “24 Haziran seçimlerinde CHP oylarını HDP’ye aktarırken Saadet Partisi’nin oyları da maalesef Millet İttifakı ile CHP’ye gidecek. Böylece Saadet Partisi dolaylı olarak HDP/PKK’yı desteklemiş oluyor. Karamollaoğlu Saadet Partisi tabanına, Erbakan Hocaya ve Milli Görüşe aykırı hareket ediyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here